jak wyciąć dynie

Na pewno wiele osób przyzwyczaiło się do tego, że 31 października mamy Halloween? To oznacza, że na ten czas przygotowujemy się tak żeby to święto obchodzić zgodnie z tradycją, jaka do nas przyszła z USA. Poza tym, że jest to wszystko zachowane w mrocznym klimacie to nie może nam zabraknąć dyni w domu. To podstawa. Można powiedzieć, że to jest jak choinka na boże narodzenie, dlatego trzeba będzie kupić dynie.

Można wybrać małe i duże dynie to wszystko zależne jest od tego ile mamy miejsca i jakie chcemy uzyskać efekty. Wiele osób na ten czas stawia dynie w ogrodzie czy w oknie. Oczywiście nie chodzi tutaj o to, że stawiamy byle, jaką dynię, którą właśnie kupiliśmy. Kluczem do sukcesu jest tutaj zrobienie odpowiedniego wycięcia, które ma zwykłej, niepozornej dyni zrobić coś bardziej strasz go i przerażającego. Jeśli ktoś nigdy dyni nie wycinał to może się okazać, że jest to dla niego trudne zadanie.

Dobrze, że dynia nie jest droga, dlatego można zepsuć jedną czy drugą, ale wreszcie nauczymy się to robić. Można powiedzieć, że dynia to nie jest artystyczne dzieło gdzie trzeba się bardzo mocno przykładać do wykonania zadania aczkolwiek całość musi się prezentować na tyle strasznie żeby jednocześnie nam się to podobało. Ten efekt na pewno uda nam się uzyskać, dlatego warto się zastanowić, jaką technikę przyjąć żeby dynia wyglądała bardzo dobrze.

Wycinamy dynię

Do tego żeby wyciąć dynię nie trzeba zbyt wielu narzędzi. Wystarczy wybrać sobie nożyk, który będzie bardzo ostry. Wycinanie lepiej zostawić dorosłym tak żeby się nie skaleczyć. Jeśli mamy nożyk to teraz przydaje nam się łyżką, którą cały ten zbędny miąższ będziemy wydłubywać. Nie musi być duża, ale też nie powinna być zbyt mała, bo im większa dynia tym więcej mamy drążenia w niej i im szybciej to zrobimy tym bardziej będziemy zadowoleni.

Oznacza to, że trzeba będzie już teraz przygotować się do tego. Wycinamy oczy, uśmiech i drążymy całość tak żeby była pusta. Zajmuje to sporo czasu, ale im mamy lepszy efekt z tego tym bardziej będziemy z siebie zadowoleni. Właściwie to, po co wyciągnąć to wszystko z dyni? Robimy to, dlatego że do środka dyni włożymy małą świeczkę. W ten sposób będzie ona wyglądała naprawdę przerażająco, a właśnie o ten efekt końcowy nam chodzi.

wycięte dynie

Uzyskanie go w przypadku małej dyni oznacza wygospodarowanie kilkunastu minut czasu, ale im większa dynia tym więcej pracy. To, dlatego bierzemy się za to wszystko znacznie wcześniej tak żeby mieć czas na poprawki albo na wymianę dyni na nową, bo tutaj poszło nam coś nie tak jak trzeba.

Interesujące wzory w dyni

Tak naprawdę to, jaki wybierzemy wzór zależny będzie od tego, jaki mamy do tego talent. Jeśli ktoś to robi od dawna to może wprowadzać zmiany i eksperymentować. Jeśli ktoś to robi pierwszy raz to musi postawić na coś bardzo prostego. Wzorów można szukać w Internecie, a może dzięki temu przyjdzie nam coś do głowy? Na pewno Halloween jest coraz popularniejszym świętem w Polsce, dlatego zainteresowanie wzorami wycinanych dyni jest bardzo duże.

Nie pozostaje nam nic innego jak dopasować coś pod siebie i dla siebie, a wtedy na pewno będziemy bardzo zadowoleni. Święto jest raz w roku, dlatego trzeba się będzie do niego bardzo dobrze przygotować. W ten sposób osiągniemy najlepsze efekty a przecież na tym nam bardzo zależy. Jeśli nie robimy tego dla naszych dzieci to na pewno robimy to dla siebie. Zabawa jest równie ważna jak wszystko inne, dlatego trzeba będzie na nią znaleźć czas.

dynie

Nasze Halloween

Zainteresowanie Halloween rośnie i nie ma się, co dziwić. Bardzo często przejmujemy inne święta poza swoimi. Tym bardziej, że to święto różni się od innych, które znamy. Dawniej w Polsce w tym czasie obchodzone były Dziady, ale dzisiaj mamy amerykańskie Halloween. Jednym się to podoba, a innym nie. Nikt przecież nikogo do niczego nie zmusza i nie jest powiedziane, że mamy na siłę bawić się w wycinanie dyni. Jeśli komuś sprawia to przyjemność to na pewno powinien się nad tym zastanowić.

Uda mu się dzięki temu uzyskać bardzo dobre efekty. Jeśli chcemy przygotować się do Halloween to nie pozostaje nam nic innego jak kupić wcześniej dużą dynię, a najlepiej nawet kilka sztuk. Powoli będziemy je wycinać według najciekawszych wzorów i tym samym idealnie przygotujemy się na czas Halloween. Zabawa będzie niesamowita, dlatego nie ma, co czekać tylko trzeba szybko się interesować tym tematem. Niska cena dyni daje nam wiele możliwości, dlatego nie musimy oszczędzać tylko można naprawdę bardzo dobrze się przygotować do tego święta.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here