Mezoterapia skóry głowy Wrocław

Włosy są wizytówką każdego z nas. Nic dziwnego, że zależy nam na gęstej czuprynie i lśniących, mocnych, zdrowych włosach. Nie zawsze jest to jednak możliwe. Wiele osób zmaga się z nadmiernym wypadaniem włosów lub wręcz z łysieniem. Zdarza się, że jest to naturalny proces, związany ze starzeniem i zmianami hormonalnymi. Czasami jednak przyczyny trzeba szukać głębiej, aby móc podjąć skuteczne leczenie.

Przyczyny wypadania włosów

Włosy często oddają stan naszego zdrowia. Ich wygląd ma ścisły związek z prowadzonym przez nas trybem życia. Będą matowe, słabe, cienkie i wypadające, jeśli zmagamy się ze stresem, nie najlepiej sypiamy lub stosujemy niewłaściwą dietę. Może być to też oznaka niedoboru witamin i minerałów, a także symptom choroby: cukrzycy, niedoczynności/nadczynności tarczycy, a nawet zmian nowotworowych.

Ze zmianami w gęstości włosów zmagają się również kobiety po porodzie. To jednak całkowicie normalne i po jakimś czasie minie. Warto stosować odpowiednią suplementację.

Zabieg – mezoterapia skóry głowy Wrocław

Do kogo skierowana jest mezoterapia skóry głowy Wrocław? W zasadzie do każdej osoby, która zmaga się z problemem polegającym na zmianie gęstości włosów. Jeśli ustaliliśmy już przyczynę naszych problemów i podjęliśmy leczenie, warto wesprzeć mieszki włosowe i zachęcić je do pracy. W tym pomoże mezoterapia skóry głowy Wrocław.

Zabieg jest bezbolesny, bezinwazyjny i nie zajmuje wiele czasu. Specjalista na początku dobiera koktajl dobroczynnych substancji odpowiedni dla skóry naszej głowy. Może zaproponować gotowy preparat lub terapię osoczem bogatopłytkowym.

Substancja podawana jest za pomocą iniekcji do głębokich warstw skóry. Dzięki temu działa od wewnątrz. Zabieg poprawia krążenie skóry głowy i jej ukrwienie. Pobudza do pracy włókna kolagenowe i zwiększa poziom nawilżenia.

Efekty

Jak wiadomo, wzrost włosów to proces rozciągnięty w czasie. Na pierwsze efekty mezoterapii skóry głowy Wrocław nie trzeba jednak długo czekać. Widoczne będą już po wykonaniu kilku pierwszych serii. Nasze włosy staną się silniejsze, bardziej lśniące. Pobudzone do pracy mieszki włosowe wydadzą owoce w postaci baby hairów, które z czasem będą nie tylko coraz dłuższe, ale i grubsze oraz mocne.

Dla uzyskania jak najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii 4-7 zabiegów, a następnie powtarzanie ich kilka razy w roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here