Mniej znaczy więcej: Minimalistyczna i Nowoczesna Biżuteria

0
1216

Trend, który jako pierwszy pojawił się w sztuce i pośród projektantów – minimalizm – przerodził się wkrótce w całą rewolucję, która opanowała świat. Zasady minimalizmu znalazły swoje miejsce w architekturze, stylu życia, modzie i biżuterii. W naszej minimalistycznej kolekcji znajdą Państwo piękno, kryjące się pod hasłem: „Mniej znaczy więcej”.

Minimalistyczne koncepcje i wpływy

Minimalizm po raz pierwszy pojawił się jako ruch artystyczny w latach 50-tych XX wieku. Zakorzeniony w erze nowoczesności, minimalizm poszedł o krok dalej. Pionierzy minimalizmu nie tyle chcieli kreować poruszające, wyjątkowe prace, ale raczej poszukiwali sposobu na uchwycenie pojedynczego „momentu” – pojedynczego doświadczenia, uczucia, czy wrażenia.

Współcześnie, kiedy praktycznie bez przerwy zalewani jesteśmy „newsami” i aktualizacjami z mediów społecznościowych, nie zaskakuje, że jednocześnie szukamy prostoty minimalizmu. Czyż w końcu najprostsze rzeczy nie są w życiu najpiękniejsze? My w atelier KLENOTA poszukujemy piękna prostoty w naszym życiu, dopasowując je do wspaniałej biżuterii, która podkreśli naturalną urodę.

biżuteria

Co sprawia, że minimalistyczna biżuteria jest inna

Minimalistyczna biżuteria opiera się na zasadach porządku, prostoty i harmonii, które wyrażone są poprzez czyste linie i geometryczne wzory. Jest to dużym odstępstwem od innych stylów w biżuterii, takich jak dekadencki, bogaty styl Art Deco z lat 20-tych, czy masywność ozdób z lat 80-tych. Minimalistyczna biżuteria jest tworzona jako prosta, ale pełna mocy i wyrazistości.

Minimalistyczna biżuteria

Minimalistyczna biżuteria, którą będziesz nosić teraz i zawsze

Minimalizm jest z nami od dziesięcioleci, co najlepiej świadczy o tym, że ten rodzaj biżuterii jest jednym z ulubionych, a nie tylko trendem. Prosta elegancja naszych minimalistycznych ozdób, jak tego diamentowego naszyjnika, gwarantuje, że nigdy nie wyjdą z mody. Do naszyjnika można dopasować jeszcze kolczyki, potęgując blask podczas wieczornego wyjścia.

akcesoria

Twój unikatowy styl, gotowy do założenia

Piękno minimalistycznej biżuterii KLENOTA tkwi w tym, iż znajdują się w niej wspaniałe akcesoria na każdą okazję. Nasze minimalistyczne dodatki mogą być zakładane, zdejmowane i zmieniane, w zależności od okazji i własnego, unikatowego stylu.

Na co dzień zachęcamy do wypróbowania uroczego złotego wisiorka, takiego jak gwiazda, serce czy koniczynka, a do tego pary kolczyków sztyftów. Niech spojrzą Państwo także na nasze minimalistyczne pierścionki – idealne, by nosić je samodzielnie lub kilka na raz. W przypadku bardziej formalnej okazji, warto wybrać jeden z diamentowych lub perłowych naszyjników. Do tego wystarczy dopasować jeszcze kolczyki lub delikatną bransoletkę, uzyskując niepowtarzalny strój.

bransoletka

Perfekcyjny prezent dla nowoczesnej kobiety

Jeśli szukają Państwo prezentu dla przyjaciółki lub ukochanej, minimalistyczna biżuteria będzie idealna. Nasza kolekcja zawiera wiele niezbędnych akcesoriów, takich, które każda kobieta powinna posiadać w swojej szkatułce. Czy to para klasycznych kolczyków kół do noszenia na co dzień, czy wyjątkowy perłowy pierścionek ma specjalne okazje, nie można popełnić błędu, wybierając takie dodatki.

zakup minimalistycznej biżuterii

Podkreślą naturalne piękno

Proszę pamiętać: zadaniem minimalistycznej biżuterii jest podkreślić naturalne piękno, a nie przyćmić je. I tak jak każdy dodatek marki KLENOTA jest specjalnie przygotowany dla Państwa, tak potem będzie podkreślał Państwa piękno przez lata.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here