Przegląd najciekawszych paczek tematycznych

Ten, kto mówi, że w telewizji nigdy nie ma co oglądać, częściowo się myli. Owszem, jeżeli dysponuje się zaledwie kilkoma kanałami, taki problem może wystąpić. Jednak w prosty sposób można sobie z nim poradzić. Dobrym rozwiązaniem są paczki tematyczne, których jest tak dużo, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Podpowiadamy, na które kanały tematyczne warto zwrócić uwagę.

Paczki tematyczne – dlaczego warto?

Kanały tematyczne to bardzo dobra opcja dla osób, które z trudem odnajdują w standardowej telewizji kablowej pozycje, które je interesują. Ma to sens, zwłaszcza że takie pakiety tematyczne to zwykle niewielki koszt, rzędu od kilku do kilkunastu złotych, doliczany do dotychczasowych opłat za telewizję. Na dodatek, jeżeli przyjrzymy się ofertom i będziemy mieli trochę szczęścia, uda nam się skorzystać z jakiejś interesującej promocji. Kanały tematyczne są więc rozwiązaniem, które odpowiada naszym oczekiwaniom i jednocześnie nie drenuje naszych kieszeni. Co ciekawe, paczką tematyczną, na którą najczęściej decydują się telewidzowie, jest pakiet sportowy. Oczywiście nie brakuje też osób, które wybierają np. kanały filmowe, muzyczne, dziecięce, dokumentalne czy nawet erotyczne.

Co my tu mamy?

Ponieważ paczki tematyczne są raczej powszechną opcją i jest ich naprawdę dużo, przygotowaliśmy subiektywny przegląd najciekawszych pozycji. I tak np. INEA kusi między innymi pakietem „Sport Pack+”, w którym dostajemy rozgrywki e-sportowe, motoryzację, żeglarstwo i pokaźną dawkę adrenaliny (ogólnie firma ma w zanadrzu trzy stricte sportowe paczki oraz oczywiście inne kanały tematyczne). Z kolei Netia proponuje m.in. programy z podziałem na młodsze (9 kanałów, w tym 3 HD) i starsze dzieci (6 kanałów, w tym 2 HD). Natomiast Cyfrowy Polsat zachęca do zakupu swoich paczek tematycznych, dorzucając np. pakiet VOD przez 3 miesiące. Różnego rodzaju prezenty ma także NC+. Mowa o np. 30 bądź 100 godzinach miesięcznie dostępu do mobilnej telewizji NC+ GO, dekoderze 4K za 0 zł miesięcznie czy Canal+ 4K za darmo w trakcie trwania całego okresu umowy.

Warto też rzucić okiem na ofertę Multimedia Polska. Na uwagę zasługuje tu pakiet „Strefa Dzieci” z bajkami, które wspierają rozwój maluchów i nie zawierają przemocy. Oczywiście kanały tematyczne można znaleźć również w propozycjach UPC oraz Vectry. W pierwszym przypadku interesujący jest pakiet „Filmklub” z najnowszymi premierami kinowymi w polskiej wersji językowej. Z kolei Vectra przygotowała pakiet 6 kanałów erotycznych przeznaczonych wyłącznie dla dorosłych widzów, zabezpieczonych przed najmłodszymi, nawet kiedy funkcja kontroli rodzicielskiej jest wyłączona.

Trzeba mieć przy tym świadomość, że oferty dostawców telewizji są na ogół tematycznie zbliżone, dlatego zawsze warto dokładnie przeanalizować każdą z nich i wziąć pod uwagę również inne kryteria: cenę czy czas trwania umowy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here