restauracja w wieliczce

Województwo małopolskie oferuje wiele atrakcji dla wszystkich turystów. Miejscem numer jeden w województwie jak i w całym kraju jest Kraków. Kilkanaście milionów turystów z całego świata rok w rok pojawia się w tym mieście i jego okolicach. Miasto działa jak magnes na wszystkich turystów, ale to pozwala też innym mniejszym i większym miejscowością coś na tym zyskać. Właśnie takim miejscem jest Wieliczka i Kopalnia Soli.

Ta kopalnia jest znana na całym świecie, dlatego jeśli wybieramy się do Krakowa to byłoby dobrze wybrać się również do Wieliczki i na własne oczy zobaczyć, że przeniesiemy się w inny świat. Takiego świata nie zajdziemy nigdzie indziej, dlatego trzeba tam być i to poczuć. Warto zarezerwować na pobyt w tych miejscach bardzo dużo czasu. Wtedy można się poczuć się jeszcze lepiej odwiedzając bardzo często Wieliczkę i sprawdzając, co jeszcze interesującego znajduje się w okolicy.  To będą niezapomniane chwile, do których będziemy chcieli bardzo często wracać.

Smaczne jedzenie w Wieliczce

Skoro wybieramy się do Wieliczki to najlepiej byłoby tam zostać minimum kilka dni. To oznacza, że trzeba będzie sobie zorganizować miejsce do spania i miejsce do jedzenia. Jedno i drugie dostosowujemy do swoich możliwości finansowych. Bez problemów można znaleźć bardzo różny standard, dlatego na spokojnie można będzie przejrzeć oferty i zdecydować, co jest dla nas najlepsze. W Wieliczce i okolicach można będzie bardzo dobrze zjeść – restauracja Wieliczka polecamy.

Nie jest powiedziane, że ma to być kuchnia regionalna, aczkolwiek wiele osób właśnie takiej szuka.  Na pewno taką znajdziemy i będzie smakowo dopasowana do wszystkich naszych wymagań. Można również będąc blisko Wieliczki skosztować kuchni śródziemnomorskiej, która przygotowywana jest przez wybitnego szefa kuchni. Wtedy będąc w Małopolsce przeniesiemy się w inny świat. Im więcej próbujemy takich potraw tym szybciej wyrabiamy sobie zdanie na temat tego czy nam to smakuje czy nie? Trzeba wszystko dopasować do swojego podniebienia, bo tylko wtedy będziemy bardzo zadowoleni.

Wystrój restauracji w Wieliczce

W restauracji, która urządzona jest bardzo stylowo i nowocześnie posiłki zawsze smakują o wiele lepiej. Nie ma, zatem się, co dziwić, że wielu gości właśnie takich miejsc wyszukuje. Można wtedy odpoczywać w takim miejscu i jednocześnie się najeść. Wiemy, że obsługa będzie bardzo miła i jest w stanie nam pomóc przy wyborze najlepszych dań. Mamy przystawki, zupy, dania główne, ale również można będzie skorzystać z pysznych deserów.

W restauracji przygotowanej na wizytę gości można znaleźć również miejsce gdzie usiądziemy i napijemy się drinka.  Klimatyczne wnętrze to coś, czego szukamy i tam będziemy chcieli wracać. Wieliczka to miejsce tak niepowtarzalne, że im dłużej tam będziemy tym bardziej będzie nam się podobało. Restauracje jak i hotel można znaleźć przy trasie, ale nieco dalej od Wieliczki. Wtedy na pewno będziemy zadowoleni, bo jesteśmy trochę na uboczu, ale bardzo szybko można wsiąść w samochód i przejechać się do Wieliczki.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here