Stylizacje z torebkami DKNY, które Cię zauroczą

Mówi się, że diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety. Jednak nie każdą z nas na diamenty stać, natomiast torebki na stałe goszczą w naszych szafach. Kochamy je za ich funkcjonalność, szeroką gamę kolorów, nietuzinkowe wzornictwo. Zmieniając torebkę, jesteśmy w stanie zupełnie zmienić również naszą stylizację. To dowodzi, jak ważne jest to, by kupować torebki rozsądnie, dobierając je do okazji oraz ubrań, które mamy w naszej szafie.

DKNY dla kobiety pracującej

Dziś kobiety przejmują inicjatywę. Większość z nich pracuje, czasem są również głównymi żywicielkami w swoich gospodarstwach domowych. Wyjście do pracy wymaga od nas założenia odpowiedniego stroju. Nieco eleganckiego, ponieważ zazwyczaj mamy kontakt z klientem, chcemy dobrze reprezentować nasze przedsiębiorstwo. Wówczas idealnie pasuje do stroju czarna torebka w formie kuferka. Pomieści drugie śniadanie oraz potrzebne nam materiały. Dodatkowo podkreśla elegancję całej stylizacji, swoją ponadczasową czernią.

Torebka na randkę – jaką wybrać?

DKNY sprawdza się również idealnie podczas randki, letniego spotkania w luźnej atmosferze. Wówczas nie zawsze chcemy być eleganckie, dość często stawiamy na dziewczęcość i naturalność. Propozycja pojemnej torebki w kolorze pudrowego różu, do niektórych może być dość kontrowersyjna. Jednak randka wymaga od nas, by wydobyć z siebie kobiecy pierwiastek. Warto czasem podkreślić go takim słodkim akcentem.

Możemy również postawić na nieco bardziej klasyczną stylizację, szpilki i lekką koszulę. Wówczas by baza nie sprawiła, iż będziemy wyglądać zbyt poważnie, warto nieco urozmaicić strój nietypową torebką. Z ciekawym paskiem, kolorystycznie zupełnie odbiegającym od naszej stylizacji i kolorystyki samej torebki.

Obecnie torebki DKNY dostępne na chiara.pl, cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet młodych, jak i nieco bardziej dojrzałych. Można wśród nich znaleźć torebki klasyczne, nadające się na co dzień, ale i te zdecydowanie bardziej przyciągające wzrok. To jaką torebkę mamy przy sobie, dużo mówi o naszym charakterze i poczuciu stylu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here