Toppery na tort – nieodłączny element imprez

Większość osób nie ma pojęcia, czym są coraz bardziej popularne toppery na tort – słysząc tę nazwę, klienci cukierni robią zdziwioną minę lub nieśmiało pytają, o co nam chodzi. Jest to nazwa na ozdoby, które mogą zawierać figurki, napisy lub wszystko, co tylko dusza zapragnie.

Toppery na tort – nieodłączny element imprez

Klienci przyzwyczajeni są do ozdób z lukru lub masy cukrowej, które zwyczajnie można pokroić razem z tortem i podać swoim gościom, natomiast toppery na tort wykonywane są niestety z niejadalnych materiałów (np. sklejka, stal chirurgiczna lub tworzywa sztuczne). Czego można oczekiwać i kiedy warto wykorzystać toppery na tort? Warto zastanowić się nad takim pomysłem, ponieważ łączą one ze sobą elegancję, precyzję i atrakcyjną cenę.

Ślub, urodziny i uroczystości firmowe

Na temat ślubnych tortów można pisać poematy, wypracowania, a nawet książki – w końcu kreatywność profesjonalnych cukierni i precyzja przy produkcji tych słodkości, jest zaskakująca. Torty ślubne przypominają dzieła sztuki, które aż strach pokroić, ponieważ nigdy nie wiadomo, czy konserwator sztuki nie będzie szukał winnych. Koszt takiego arcydzieła nie należy do niskich, lecz jest to jeden z najwspanialszych dni w życiu Młodej

Pary, która wchodzi na nową drogę życia, więc warto, by każdy detal spełnił ich oczekiwania. Klienci, którzy nie dysponują wysokim budżetem, a nie chcą rezygnować z elegancji, powinni wybrać toppery na tort, które będą wyposażone w figurki, dekorację i wyjątkowy napis – po wszystkim taki gadżet można również zachować na pamiątkę, by przypominać sobie każdą chwilę tej nocy, podczas oglądania zdjęć z wesela.

Ozdoba tortu nie tylko na wesele

Toppery, które można kupić np. na http://kucmar.pl/pol_m_Akcesoria-imprezowe_Toppery-na-tort-523.html to również doskonały pomysł na tort urodzinowy – niezależnie, czy chodzi o 30 urodziny męża, 3 rok dziecka, czy 12 impreza z okazji otwarcia firmy. Świetnym pomysłem jest umieszczenie ich także z okazji jubileuszu (np. 50-lecia małżeństwa). Tort może być wtedy skromny i posiadać jedynie kilka podstawowych ozdób, dzięki którym w dalszym ciągu będzie robić wrażenie na gościach, jednak jego cena będzie o wiele bardziej przystępna.

Na topperach może znajdować się wszystko, a klientów ogranicza jedynie ich wyobraźnia, więc jeśli nie mają Państwo ciekawego pomysłu na swoje ozdoby, czasem warto zdać się na propozycję specjalistów, którzy rozmawiają stale z klientami i doskonale wiedzą, co sprawdza się w czasie imprez i jakie elementy wyglądają najlepiej. Warto jednak decydować się na zastosowanie imion, by ozdoby były spersonalizowane i trafiały bezpośrednio do osób, które obchodzą w dany wieczór lub dzień, ważną dla siebie uroczystość.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here