Jaki fotel będzie odpowiedni dla gracza

Wielogodzinne spędzanie czasu przed komputerem może być przyjemne dla nas, jednak nie dla naszego kręgosłupa. Siedząc, obciążamy go dwa razy bardziej niż stojąc, a przeciążenie oraz brak ruchu negatywnie wpływają na mięśnie i więzadła utrzymujące kręgosłup w prawidłowej pozycji. Warto dbać o nasze wewnętrzne „rusztowanie”, wybierając meble idealnie dopasowane do naszych potrzeb, dzięki którym spędzanie czasu przed komputerem stanie się prawdziwą przyjemnością – nie tylko dla ducha, ale również dla ciała.

Fotele obrotowe dla graczy

Fotele obrotowe, które doskonale sprawdzą się u pracowników biurowych, niekoniecznie zdadzą egzaminów wśród graczy. Miłośnicy gier komputerowych są specyficzną grupą odbiorców, która wykazuje specjalne potrzeby. Aby zapewnić im wysoki komfort oraz możliwość skupienia się na wykonywanej przez nich pracy, powinni mieć możliwość korzystania z krzeseł obrotowych indywidualnie dopasowanych do konkretnych wymagań. Czym powinien charakteryzować się idealny fotel obrotowy gamingowy? Nie bez znaczenia jest oczywiście ciekawy wygląd. Nowoczesny, unikatowy design często łączy w sobie kolor czarny z inną, kontrastującą barwą – żółtą, czerwoną lub niebieską. Bez wątpienia taka kombinacja przyciąga uwagę i przywołuje na myśl kostiumy superbohaterów. Nietuzinkowy jest również kształt foteli, który nawiązuje do foteli pochodzących z samochodów wyścigowych. Wyglądające nieco jak z futurystycznej gry krzesła obrotowe są jednak przede wszystkim bardzo wygodne, a ich głównym zadaniem jest zapewnianie graczom wysokiego komfortu użytkowania. Dobry fotel dla gracza powinien być przygotowany na duże obciążenia, charakteryzować się solidną konstrukcją, elastycznym wypełnieniem, a także nie ulegać odkształceniom.

Doskonała jakość oraz niebywały komfort

Takie właśnie fotele przeznaczone dla graczy w różnym wieku znaleźć można między innymi na stronie MEBLE AKORD. Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy miłośnik gier komputerowych znajdzie tam odpowiedni model dla siebie. Mocne silikonowo-kauczukowe, a do tego ciche kółka, ergonomiczny kształt, odpowiednie wyprofilowanie, a także regulacja na wielu poziomach to cechy, którymi wyróżniają się meble pochodzące z serii Furniture 4 Gamers. Ciekawym rozwiązaniem są również miękkie poduszki zamocowane na wysokości karku oraz lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Umożliwiają one zachowanie komfortowej i zdrowej postawy ciała podczas wielogodzinnego grania. Na uwagę zasługują również wygodne podłokietniki nieobciążające stawów oraz mięśni rąk. Wysokogatunkowe materiały, solidna konstrukcja oraz dbałość o szczegóły składają się na świetną, godną polecenia całość – idealną dla każdego gracza.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here