korek analny

Czasem możemy nie zdawać sobie sprawy, jak niektóre pozycje lub metody uprawiania seksu odmienią nasze postrzeganie zbliżeń fizycznych. Pamiętaj, że póki nie sprawdzisz wielu opcji, nie przekonasz się, czy będą one dla Ciebie odpowiednie, czy też nie. Warto więc przetestować wiele opcji i na własne oczy zobaczyć, że czerpanie przyjemności może mieć wiele znaczeń.

Gadżety i zabawki są doskonałym wsparciem dla takich zabaw. Wysokiej jakości produktów nie musisz szukać daleko. Nie muszą być one również wymyślne, by zwyczajnie sprawdzały zarówno wśród osób początkujących, jak i doświadczonych. Chcesz się o tym przekonać? Nie ma problemu. Zobacz, jak korek analny wpłynie na Twoje doznania.

Który korek analny wybrać?

Do dyspozycji jest wiele ciekawych kształtów, rozmiarów, kolorów, czy wykończeń. Na sam początek warto wybrać coś, co jest zwyczajnie ładne i stosunkowo nieduże. Co to znaczy? Otóż korek analny z diamencikiem w najmniejszym rozmiarze (w okolicach 2-2,5 cm) będzie najlepszym rozwiązaniem. Długość w tym wypadku nie ma większego znaczenia, lecz średnica jest wybitnie istotna. Warto zatem podejść do kwestii zakupu z odpowiednią dozą rozwagi i nie zaczynać od razu z wyższej półki – lecz sięgając po najlepszą jakość.

Jak go używać?

Osoby początkujące mogą mieć pewne obawy lub problemy z eksploatacją takich zabawek i nie ma w tym nic dziwnego. Korek analny (zwłaszcza w przypadku większych rozmiarów) może sprawiać początkowo kłopoty. Gdy użyjemy jednak wysokiej jakości lubrykantów i substancji pozwalających otrzymać wysokiej jakości nawilżenie, wszystko nabierze dużo większej przyjemności. Przekonaj się o tym już teraz i w zestawie zamów specjalne preparaty poprawiające jakość doznań.

Jak zadbać o jego higienę?

Higiena to podstawa i korek analny należy bardzo dokładnie czyścić przed i po każdej zabawie. Jakich preparatów i produktów do tego używać? Teoretycznie ciepła woda i mydło powinny wystarczyć, lecz lepiej użyć żelu do higieny intymnej i po zabawie odkazić go przy użyciu specjalnych preparatów bakteriobójczych, które służą do pielęgnacji zabawek erotycznych.

Pamiętaj, by zawsze korzystać z produktów pochodzących od certyfikowanych producentów. Jedynie wtedy otrzymujesz gwarancję, że wybrany przez Ciebie korek analny będzie naprawdę bezpieczny i zadowalający pod kątem użytkowym. Wiele opcji od najlepszych marek na świecie znajdziesz w renomowanych sklepach i seks shopach. Jeśli takich brakuje w Twojej okolicy, nie przejmuj się. Znajdziesz ich między innymi w sieci, gdzie możesz dokonać zakupów bez wychodzenia z domu.

[Głosów:26    Średnia:1.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here