Wynajem namiotów harcerskich i wojskowych na kilkudniowe imprezy plenerowe

0
1253

Imprezy plenerowe często kojarzą się nam z weselami lub komuniami. Jednak czasami są to innego rodzaju spotkania dla dorosłych lub młodzieży, które mogą trwać nawet kilka dni. W szczególności w tym przypadku wynajem odpowiedniego namiotu jest kluczowy dla zapewnienia im komfortu. Dlatego na takie imprezy polecamy namioty wojskowe i harcerskie.

Kiedy warto wykorzystać namioty harcerskie?

Namioty harcerskie idealnie sprawdzają się podczas większych spotkań, takich jak grupowe biwaki dla młodzieży, obozy turystyczno-survivalowe czy zloty tematyczne, jak choćby zjazdy miłośników strzelanek ASG. W niektórych przypadkach mogą sprawdzić się też podczas dłuższych wyjazdów na plenerowe targi branżowe, a nawet do przenocowania gości po większej imprezie.

Większe grupy osób, które zamierzają wybrać się wspólnie na biwak, również mogą wypożyczyć dla siebie tego typu namiot, co umożliwi im wspólny nocleg na campingu. Mogą one bowiem pomieścić nawet do dziesięciu osób, zapewniając im swobodę ruchu. Ich standardowy rozmiar to aż 4×5 metrów oraz wysokość 2,4 metra, pozwalająca na swobodne wyprostowanie się i poruszanie po całej jego przestrzeni. 

Jest to atrakcyjna propozycja, dostępna w wypożyczalni Turbonamioty, w której można odebrać przygotowany namiot, by samodzielnie zająć się jego rozstawieniem tam, gdzie jest to niezbędne. Istnieje także możliwość zamówienia usługi wraz z rozkładaniem namiotu. Szczegóły oferty dostępne są pod adresem https://turbonamioty.pl/.

Wyjątkowa trwałość

Namioty harcerskie i wojskowe przygotowane są tak, aby sprawdziły się w różnych warunkach. Dlatego też wykonane zostały z odpornych materiałów, takich jak aluminiowe rurki oraz gruby, nieprzemakalny brezent. Dzięki temu zapewniają doskonałą ochronę przed deszczem i chłodem. Są odporne na warunki atmosferyczne, co sprawia, że mogą być wykorzystywane bez obawy nawet przez wiele dni, na przykład podczas trzytygodniowego wyjazdu na obóz.

W ofercie też łóżko polowe

Kolejną atrakcyjną możliwością, oferowaną do namiotów harcerskich i wojskowych, jest wypożyczalnia łóżek polowych z materacami. Do każdego namiotu można wstawić ich dziesięć, dlatego w ofercie znajduje się możliwość wypożyczenia właśnie takiej ilości posłań.

Jest to atrakcyjna propozycja dla osób, które chciałyby skorzystać ze spania wygodniejszego niż karimata i śpiwór, a nie posiadają własnego łóżka polowego.

Innowacyjny wypoczynek lub impreza

Wypożyczenie namiotów na spotkanie przyjaciół, wspólny wyjazd lub imprezę plenerową to atrakcyjna propozycja dla wszystkich, którzy lubią wspólne, nietypowe spędzanie czasu. Idealnie sprawdzi się dla osób, które cenią sobie bliski kontakt z przyrodą i preferują spanie niemal pod gołym niebem, zamiast w hotelu. To także idealny pomysł na niskobudżetowy event.

[Głosów:2    Średnia:1.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here