Najlepsza rozrywka dla Twojego dziecka – Super Zings Kolorowanki

0
22890

Kolorowanki od zawsze były jedną z najczęściej wybieranych rozrywek przez dzieci w każdym wieku. Każdy z nas chyba pamięta te czasy, kiedy szło się na zakupy z rodzicami lub z dziadkami i w Kiosku Ruchu kupowało się kolorowankę z ulubionymi bohaterami bajek i kreskówek. Mimo upływu lat i ogromnego postępu technologicznego, kolorowanki w dalszym ciągu są najczęściej wybieranymi przez dzieciaki źródłami rozrywki. Kolorowanie pobudza kreatywność, uczy cierpliwości i precyzji, a także pozwala puścić wodze fantazji. Im bardziej angażująca kolorowanka, tym lepiej. A czy może być coś lepszego dla dziecka niż kolorowanka z ulubionymi bohaterami? Dowiedz się o co chodzi z fenomenem Super Zings Kolorowanek i sprawdź, czy Twoje dziecko powinno je mieć!

Czym są Super Zings Kolorowanki? 

Kolorowanki Super Zings, to wyjątkowy rodzaj kreatywnych kolorowanek dla najmłodszych z bohaterami kolekcjonerskiej serii figurek Super Zings, które cieszą się ostatnio ogromną popularnością wśród dzieci w Polsce i na świecie. Zarówno kolorowanki Super ZIngs jak i figurki z serii można regularnie kupować np. w Kioskach Ruchu lub na stronie kiosku online. 

Super Zings Kolorowanki wyróżniają się na tle innych malowanek i podbijają serca najmłodszych, ponieważ ich bohaterowie są super urokliwymi postaciami przedstawionymi w formie przedmiotów codziennego użytku. Figurkom z Super Zings Kolorowanek towarzyszą licencjonowane produkty, oficjalne komiksy i filmy, a wszystko to jest dodatkowo promowane w mediach dziecięcych, np. poprzez zaangażowanie youtuberów.

Do tej pory ukazało się już kilka serii Super Zings, a każda z nich zawierała zupełnie nowych bohaterów. Tak na przykład w pierwszej serii mieliśmy do czynienia z superbohaterami zaklętymi w formie m.in. popcornu, wyciskarki do cytrusów, blaszanego pojemnika na śmieci, nożyczek, suszarki do włosów, budzika, pędzla, skarbonki czy sejfu. W drugiej serii pojawili się między innymi hamburger, kręgiel, toaleta, rakieta czy śruba. Seria trzecia nie została jeszcze oficjalnie zaprezentowana na polskojęzycznej stronie, ale w jej angielskojęzycznym wariancie są już opisane nowe postaci, takie jak m.in.: żelazko, tort urodzinowy, butelka ze smoczkiem, piłka do koszykówki czy ciasteczka. Można się również domyślić, że i w Super Zings Kolorowankach będą pojawiać się coraz to nowi superbohaterowie. 

Jakie korzyści płyną z kolorowania Super Zings Kolorowanek? 

Cała seria Super Zings Kolorowanek jest niezwykle kreatywna i ma pobudzać wyobraźnię najmłodszych, a także inspirować ich do wymyślania nieskończonych scenariuszy zabawy. Choć założeniem twórców jest organizowanie pojedynków pomiędzy poszczególnymi postaciami, Twoje dziecko może po prostu uruchomić wyobraźnię i tworzyć własne scenariusze, niekoniecznie związane z walką, a np. z kooperacją. Sprzyjają temu fantazyjne kształty praktycznie wszystkich superbohaterów. Przy okazji dziecko może zdobyć cenną wiedzę na temat poszczególnych sprzętów i przedmiotów codziennego użytku. Być może właśnie pod wpływem figurek z Super Zings Kolorowanki zapyta: „a co to jest?”.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się jaką następną kolorowankę wybrać dla swojego dziecka, lub Twoja pociecha namawia Cię wprost do kupienia Super Zings Kolorowanek, nie wahaj się. Te arcyciekawe i pobudzające kreatywność malucha malowanki zapewnią mu długie godziny pasjonującej rozrywki i pomogą rozwijać wyobraźnię i zdolności kreatywne. Zamów wygodnie już dziś na: https://kiosk.ruch.com.pl/products/superzings-ksiazka-do-kolorowania . Zobacz jak łatwo możesz otrzymać Super Zings Kolorowanki i sprawić radość swojemu dziecku. 

[Głosów:8    Średnia:2.6/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here