Organizując przyjęcie weselne

Ślub oraz wesele to najpiękniejszy dzień w życiu wielu z nas. Wtedy to stajemy przed ołtarzem z ukochaną osobą i mamy zamiar w obecności najbliższej rodziny oraz świadków wypowiedzieć magiczne słowa przysięgi małżeńskiej oraz włożyć na swe palce obrączki będące symbolem miłości i wierności. Po zakończeniu ceremonii w kościele wszyscy natomiast udamy się do przepięknie udekorowanej na tę okoliczność sali balowej, gdzie do białego rana będziemy mieli okazję świętować to wspaniałe wydarzenie przy dźwiękach weselnej orkiestry oraz suto zastawionych stołach.

Podczas organizacji wesela bardzo dużą uwagę oraz troskę poświęcamy wszelkiego typu detalom – tak aby jak najlepiej uświetnić ten dzień oraz sprawić że będzie on wyjątkowy – nie tylko dla nas samych – ale także dla wszystkich zaproszonych przez nas gości.

Zdecydowanie kluczową rolę na przyjęciu weselnym odgrywają jedzenie oraz orkiestra weselna, dlatego te dwie kwestie powinniśmy przygotować ze szczególną starannością oraz dbałością – najlepiej jeśli wybierzemy sprawdzoną firmę cateringową, z której usług korzystaliśmy już kiedyś sami lub ktoś z naszej najbliższej rodziny czy przyjaciół. To samo dotyczy wyboru orkiestry weselnej, która powinna swoją muzyką porwać do tańca wszystkich – nawet tych najbardziej ,,drętwych” gości oraz sprawić, że parkiet zapełnił się wirującymi parami.  Jeżeli nie mamy pomysłu na wybór sprawdzonego zespołu muzycznego, bądź DJ- a to zawsze możemy poszukać inspiracji w internecie. Obecnie większość tego typu firm pokazuje próbkę swoich umiejętności muzycznych na swoich profilach w mediach społecznościowych, bądź też stronach internetowych jakie są przez nich prowadzone – dzięki temu nie musimy o tak ważnym aspekcie naszego przyjęcia weselnego decydować ,,w ciemno”.

Ponadto zawsze warto najpierw się spotkać z managerem zespołu muzycznego lub DJ- em oraz ustalić z nim jakie chcielibyśmy przeboje podczas naszego przyjęcia weselnego oraz jakie ewentualnie konkurencje czy zabawy.  W organizacji konkursów oraz aktywizowaniu gości do zabawy idealnie sprawdzi się wodzirej. Jest to osoba, która w bardzo humorystyczny sposób zachęca wszystkich gości do zabawy, często objaśnia kroki jakie należy wykonywać oraz ruchy – dzięki czemu nawet nie posiadający umiejętności tanecznych goście będą się doskonale bawić.

Ponadto wodzirej jest ekspertem w organizowaniu oraz objaśnianiu wszystkim gościom zasad przewidzianych podczas przyjęcia weselnego konkurencji. On także wręcza gościom, którzy zajmą najwyższe miejsca atrakcyjne nagrody – zwykle w postaci butelki weselnego trunku:)

Spersonalizowane upominki dla gości weselnych.

Bez wątpienia orkiestra weselna oraz jedzenie to najważniejszy i podstawowy punkt każdego przyjęcia weselnego, jednak pary młode pragną uświetnić swoje przyjęcie dodatkowymi atrakcjami oraz detalami. Pragną także w wyjątkowy sposób podziękować swoim gościom za przybycie oraz wspólne przeżywanie z nimi tak radosnego wydarzenia jakim jest uroczystość zaślubin oraz następujące po niej weselne przyjęcie.  Doskonałym oraz znanym od lat sposobem jest wręczanie opuszczającym salę weselną gościom butelki weselnej wódki oraz pojemnika z ciastem. Jednak stosując specjalne etykiety do oznaczania produktów możemy sprawić że upominki te staną się niezwykłe i wyjątkowe. Zwłaszcza jeżeli umieścimy na nich wizerunek pary młodej oraz nasze inicjały i datę ślubu.

Takie etykiety samoprzylepne do oznaczania produktów bez trudu możemy zakupić na stronie internetowej producenta wraz z interesującym nas nadrukiem. Następnie umieścić je na butelkach oraz pojemniczkach z ciastem weselnym – dzięki czemu wręczane przez nas gościom upominki staną się niezapomniane i wyjątkowe.  Również nagrody wręczane gościom za udział w przewidzianych na weselu konkurencjach i rozgrywkach możemy specjalnie oznakować personalizowanymi etykietami oraz dodatkowo zainwestować w medale imitujące złoto i w ten sposób nagradzać najlepsze osoby.

Zamówienie interesujących nas etykiet jest stosunkowo proste – wystarczy wejść na stronę sklpu producenta oferującego etykiety samoprzylepne.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here