Woski zapachowe Yankee Candle

Yankee Candle to amerykański producent i dystrybutor unikalnych świec zapachowych, świeczników, elementów zastawy stołowej i innych akcesoriów. Firma ta jest największym producentem świec w Stanach Zjednoczonych. Została stworzona przez Michaela Kittredgea.

To przede wszystkim woski zapachowe Yankee Candle robią furorę na całym świecie. Od 2017 roku produkcja świec na rynek europejski odbywa się w Czechach. Woski zapachowe oraz samplery, czyli próbki konkretnych kompozycji zapachowych – nadal produkowane są w Stanach Zjednoczonych. Marka Yankee Candle funkcjonuje na rynku od 50 lat (dokładnie od 1969r.), a liczba jej sklepów, które są rozsiane na całym świecie przekracza już 560.

Synonim unikatowych i pięknych wrażeń

W ofercie sklepu możemy znaleźć jedyne w swoim rodzaju kompozycje zapachowe zamknięte w formie małego, niepozornego kawałka wosku – w kształcie  rozkosznej tartaletki. Woski zapachowe Yankee Candle nie tylko są ekonomiczne i przyjazne dla naszych portfeli, ale ich posiadanie pozwala także na tworzenie własnych kompozycji zapachowych. Zapachy, które uwalniają się podczas podgrzewania tych wosków zapachowych firmy Yankee Candle są wyczuwalne nawet kilka-kilkanaście godzin po zgaszeniu podgrzewacza. Świetną sprawą jest również możliwość wielokrotnego używania wosków (mogą być podgrzewane wielokrotnie, do momentu, aż olejki eteryczne przestaną być wyczuwalne). Dodatkowo podczas palenia przy zgaszonym świetle możemy wprowadzić niepowtarzalny nastrój w danym pomieszczeniu.

Wybrany klimat na zawołanie

Woski zapachowe Yankee Candle mają w swoim składzie najwięcej cennych olejków eterycznych. Pasują one do każdego wnętrza, ale to właśnie w wysokich i przestronnych pomieszczeniach są w stanie w pełni zaprezentować drzemiący w nich potencjał. Jeśli zastosujemy je w pokoju o niewielkiej, zbyt małej powierzchni, wtedy uwalniający się powoli zapach może być zbyt intensywny, a wręcz duszący. W takiej sytuacji czas podgrzewania wosku powinien być odpowiednio skrócony, dostosowany do takich warunków.

Gdy już zdecydujemy się na konkretny zapach z szerokiej palety wosków zapachowych Yankee Candle, to jesteśmy w stanie stworzyć w naszym wnętrzu nastrój jakiego tylko pragniemy i podkreślić jego nowoczesny, rustykalny, a może nawet świąteczny charakter.

Prawdopodobnie nie ma nic cenniejszego, od sposobności odbierania tego rodzaju bodźców docierających do nas z naszego otoczenia i rozkoszowania się nimi wtedy, kiedy tego chcemy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here