Balticus – jedyna taka marka wśród zegarków

Dzisiejszy artykuł poświęcimy debiutantowi, jednak ten debiut zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ marka, o której mowa, bardzo szybko zyskała dużą popularność i zdeklasowała rywali, którzy na rynku istnieją już od bardzo dawna. Zegarki Balticus – bo to właśnie o tej firmie mowa –obecnie porównywane są z największymi brandami na świecie. Skąd taki skok popularności? Na to oraz kilka innych równie interesujących pytań, postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszym artykule.

Balticus – jedyna taka marka wśród zegarków

Wejście smoka

Zegarki Balticus dały się poznać światu, jako polski brand nowoczesnych czasomierzy, które podbiły rynek w zawrotnym tempie. To klasyczne „wybicie się” i to z jakim rozmachem! W zegarkach Balticus montuje się wysokiej klasy mechanizmy z automatycznym naciąganiem, aczkolwiek precyzyjne wnętrze to nie jedyny powód tego sukcesu. W zegarkach Balticus liczy się także to, co z wierzchu, czyli bardzo charakterystyczna budowa koperty, nowoczesny design tarczy, czy sportowe lub eleganckie paski, które doskonale dopełniają całości. Zegarki Balticus mają z założenia być odpowiedzią na czasomierze z mechanizmem kwarcowym, które są oferowane w większości salonów. To drugi czynnik, który składa się na omawiane tutaj zjawisko. Mimo że badania dowodzą, że mniej niż połowa kupujących zwraca uwagę na to, w jaki mechanizm wyposażony będzie ich zegarek, to jednak mechaniczne zegarki Balticus, są pewnego rodzaju oryginalnym rozwiązaniem, a jak wiemy wszystko, co odmienne jest także pożądane. Oferta zegarków Balticus dostępna jest zazwyczaj w niezależnych salonach, co również jest pewnego rodzaju ewenementem, ponieważ zazwyczaj ciężko wybić się produktom, które nie są promowane przez popularne sklepy i sieciówki. Mimo wszystko zegarki Balticus mają to coś, a co za tym idzie, klienci chętnie decydują się na kupno, mimo że muszą się trochę wysilić, aby znaleźć odpowiedni model zegarka Balticus.

Bardzo szeroka oferta

Asortyment producenta bogaty jest w typowe zegarki użytkowe, jednak wśród zegarków Balticus znajdą się również wersje eleganckie, które idealnie nadają się, jako dodatek do eleganckich kreacji i stroju formalnego. Udając się nieco na drugą stronę kontinuum, nie wolno zapomnieć o sportowych zegarkach Balticus, które to również są bardzo częstym wyborem klientów i podobnie jak wersje eleganckie, zyskały również dużą popularność. Ofertę zegarków Balticus warto wyróżnić przede wszystkim za różnorodność, która wyrażona jest zarówno w stylizacji modelów, ale także w szerokiej gamie barw oraz dostępnych wariantów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here