fryzury
fot.: pexels.com

Fryzura jest istotnym elementem wyglądu każdego mężczyzny. Bez względu na to, czy jest się nastolatkiem, czy też dojrzałym mężczyzną, chce się wyglądać dobrze w każdej sytuacji. Oto kilka inspiracji.

Zobacz też: http://kobiecosc.pl/wybieramy-fryzury-dla-chlopcow/

Modne męskie fryzury

Jedną z popularnych fryzur, w której praktycznie każdy mężczyzna będzie dobrze wyglądał, jest ta z wygolonymi bokami. W tym przypadku, reszta włosów jest zaczesana do góry. Główna część tej fryzury może zostać zaczesana w dowolny sposób. Wygolone boki, również mogą przyjmować różne postaci. Niektórzy mężczyźni preferują krótsze, a inni dłuższe pasma.

Kolejną popularną fryzurą są pofarbowane na różne sposoby włosy. Jest to jeden z najpopularniejszych trendów wśród nastolatków, jak i dojrzałych mężczyzn. Coraz częściej można zauważyć, jak mężczyźni decydują się na pofarbowanie włosów w dość niecodziennych kolorach. Taki efekt można uzyskać za pośrednictwem zmywalnych farb. Jest to dobry sposób w szczególności dla osób, które mają ochotę na chwilę szaleństwa.

Pielęgnacja włosów męskich

Warto pamiętać, że odpowiednia fryzura to jedno. Równie ważnym aspektem jest odpowiednia pielęgnacja włosów męskich. Niestety, panowie często to lekceważą myśląc, że to przede wszystkim domena kobiet.

Najważniejsze to odpowiednio dobrany szampon, który dogłębnie oczyści włosy oraz skórę głowy. Działanie produktu wzmocni odżywka, dzięki której włosy otrzymają składniki odżywcze, zmiękczające i nabłyszczające. Najlepiej, jeżeli obydwa preparaty będą pochodziły z tej samej linii.

Zalecane jest bezwględne unikanie preparatów uniwersalnych lub takich, które reklamują się jako produkty „2w1”. Nie należy również korzystać z produktów przeznaczonych dla kobiet. Wynika to z faktu, że pomiędzy skórą damską i męską istnieją istotne różnice w jej budowie oraz potrzebach. Warto pamiętać, że męskie kosmetyki do pielęgnacji posiadają bardziej aktywne składniki. Są one niezbędne, aby oczyścić męską skórę głowy.

Przeczytaj też: http://sekundaminuta.pl/jak-dobrac-odpowiedni-puder/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here