Hair make-up - jednodniowa zmiana

Ile razy przeszło Ci przez myśl, jak wyglądałaby Twoja fryzura z kolorowymi pasemkami? Boisz się jednak podejmować radykalne kroki i rozjaśniać pasma, sądzisz, że tonery w pastelowych kolorach szybko się wypłukują, i obawiasz się, że po tygodniu z soczystego turkusu zostanie sprana zieleń? Pomysły na kolorowe włosy wydają się dobre w weekend, jednak w pracy mogą być źle widziane. W takim przypadku z pomocą przychodzi farba zmywalna do włosów w formie sprayu lub produktu Hair Makeup. Zobacz, jakie to proste!

Wakacyjne festiwale, imprezy i weekendowe szaleństwo zachęcają do eksperymentów z wyglądem: makijażem, fryzurą, stylizacjami. Portale i magazyny o modzie, influencerzy makijażowi i gwiazdy estrady lansują trend na kolorowe włosy w intensywnych odcieniach. Nie każdy z nas jest na tyle odważny, by wprowadzić radykalne zmiany na głowie na stałe. Nie zawsze pozwala na to szkoła, praca czy styl życia. Nie oznacza to jednak, że musimy rezygnować z kolorowych pasemek we włosach. Możemy wykonać je tymczasowo, na jedną imprezę, festiwal lub do sesji zdjęciowej.

Farba zmywalna do włosów – jak to działa?

Jednodniowa farba zmywalna do włosów występuje najczęściej w formie sprayu lub, jak produkt od L’Oreal Paris, mocno napigmentowanego żelu. Oba produkty przeznaczone są do nakładania na suche włosy. Farba zmywalna do włosów nie jest produktem trwałym, nie zawiera utleniaczy i innych substancji wnikających w strukturę włosa. Oplata go jedynie od zewnątrz, tworząc kolorową warstwę, zmywającą się wraz z najbliższym myciem włosów. Z tego powodu tymczasowa koloryzacja włosów jest bezpieczna i pozwala na tworzenie nowego looku niemal codziennie.

Tymczasowe farby do włosów są także świetnym rozwiązaniem dla nastolatków chcących w okresie wakacji ufarbować włosy na tęczowe barwy, bez konsekwencji w postaci konieczności obcinania włosów przed powrotem do szkoły. Końcówki i pasma włosów w wyrazistych barwach do niedawna były zarezerwowane jedynie dla osób z blond włosami – przy ciemnych włosach bez uprzedniego rozjaśniania nie byłyby widoczne. Dzięki produktom takim jak Colorista Hair Makeup czy Colorista Spray od L’Oreal Paris możemy wykonać jednodniowe pasemka w pięknych, nasyconych kolorach w kilka chwil.

Produkty hair makeup do jednodniowej koloryzacji nie niszczą włosów, nie brudzą ubrań i skóry. To dobre rozwiązanie na festiwale i wyjazdy pod namiot, gdzie często nie mamy dogodnych warunków do rozjaśniania i farbowania włosów klasycznymi sposobami. Dajmy się ponieść kreatywności i szaleństwu z jednodniową koloryzacją włosów!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here