Organizacja urodzin dziecka

Gdy zbliżają się urodziny naszego kochanego malucha, zaczynamy zastanawiać się jak je zorganizować. Wielu rodziców decyduje się na samodzielne urządzenie imprezy u siebie w domu. Wśród zaproszonych gości znajdują się zazwyczaj osoby z najbliższego otoczenia dziecka (rodzeństwo, dziadkowie, kuzynostwo, wujostwo, koledzy i koleżanki z przedszkola). Jeśli chcemy zrobić przyjemność naszemu małemu solenizantowi oraz wywrzeć wrażenie na gościach, zaplanujmy coś specjalnego.

Gdzie szukać inspiracji?

Świetnym źródłem inspiracji jest strona internetowa sklepu SwistakPakuje.pl, która znajduje się pod adresem: https://swistakpakuje.pl/. Chyba jeszcze nigdy wcześniej rodzice nie mieli dostępu do tak wielu dekoracji i prezentów. Katalog produktów obejmuje wyroby odpowiadające różnym gustom.

ŚwistakPakuje.pl to nie tylko sklep, ale również blog z ciekawymi, i co ważne, z aktualnymi wpisami. Ich tematyka obejmuje między innymi doradztwo w zakresie wyboru podarunków na różne okazje. Znaleźć tu można gotowe pomysły na temat przewodni imprezy.

Produkty potrzebne do organizacji przyjęcia urodzinowego dziecka

Współcześnie organizowane przyjęcia urodzinowe skupione są zazwyczaj wokół ulubionej tematyki zabaw dziecka. W sprzedaży znaleźć można wiele akcesoriów i dekoracji tematycznych. ŚwistakPakuje.pl poleca artykuły dedykowane dziewczynkom oraz chłopcom. W opcji są dekoracje z jednorożcem, kotkiem, narwalem, piratami, lama party, kosmosem, dinozaurami, piłkami.

Ci dziecięcy bohaterowie mogą znajdować się na serwetkach, kubkach, talerzykach, balonach, słomkach, opaskach, czapeczkach, rozetach, sztućcach. Na przyjęciach, w których biorą udział dzieci, świetnie sprawdza się zastawa wykonana z tektury lub plastiku.

Żadne urodziny nie mogą odbyć się bez tortu. Jeśli go pomysłowo udekorujemy, to będzie on stanowił dla dziecka nie lada atrakcję. Świetnym rozwiązaniem jest zamówienie spersonalizowanego opłatka na tort. Do wyboru jest wiele różnych wzorów takiego opłatka. Co istotne, każdy rodzic może indywidualnie określić napis na torcie, w tym imię dziecka. Dużym zainteresowaniem cieszą się także toppery na tort.

Ciągle w modzie jest wręczanie gościom zaproszenia. Jest to szczególnie istotne w przypadku kolegów i koleżanek dziecka. Taka inwitacja to przede wszystkim informacja dla rodziców zaproszonego dziecka o miejscu i czasie imprezy.

Pomysły na prezent dla dziecka

ŚwistakPakuje.pl to także dobry doradca w zakresie podarunków urodzinowych. Maluchy w wieku przedszkolnym potrafią cieszyć się z najdrobniejszego gadżetu. Szczególnie gdy wydrukowano na nim ich imię lub zdjęcie. W ofercie sklepu znajdują się takie spersonalizowane produkty jak:

  • miarki wzrostu dziecka,
  • książki z bajkami, baśniami lub opowiadaniami,
  • albumy na zdjęcia,
  • drewniane stołki dziecięce,
  • zegary na ścianę,
  • bidony,
  • drewniane wieszaki na dziecięce ubrania,
  • worki na buty do przedszkola,
  • kubki.

Ciekawymi pomysłami na prezenty mogą być także: ręczniki kąpielowe z ulubionymi bohaterami, pojemniki na zabawki, skarbonki 3D z określonym celem, przytulanki z kocykiem, maskotki, plakaty w ramie, poduszki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here