Prenumerata Auto Świat – zachęcamy do wykupienia

0
2476

Obecnie mamy szeroki dostęp do informacji, w zasadzie największy do tej pory. Można powiedzieć, że jesteśmy wręcz zalewani różnego rodzaju przekazami. Poza trzymaniem ręki na pulsie, aby pozostać w obiegu i być na bieżąco z wiadomościami, zawsze warto wybierać odpowiednie źródło. Jednak poza orientowaniem się w tym, co wydarzyło się w Polsce czy na świecie, musimy też znaleźć sposób na relaks. Panie często wybierają zakupy. Mężczyźni natomiast bardzo często wybierają motoryzację jako swoje główne zainteresowanie. Ta dziedzina życia zmienia się równie prężnie jak każda inna. Technologia codziennie stawia krok dalej, nie pozostając w tyle. Producenci prześcigają się w nowoczesnych rozwiązaniach, a każdy fan chce pozostać na bieżąco. Jak to zrobić? Można oczywiście śledzić poszczególne strony naszych ulubionych marek. Ale prawdopodobnie w którymś momencie zmęczy nas ciągłe przeskakiwanie ze strony na stronę. Z pomocą przychodzi nam redakcja Auto Świata. Najpopularniejszy magazyn dla fanów motoryzacji jest dostępny także jako prenumerata Auto Świat. Wykupując taką opcję dajemy sobie szansę, aby zawsze pozostawać na bieżąco.

Kto zajmuje się redagowaniem Auto Świata?

Redaktorem Auto Świata jest Stanisław Sewastianowicz, a nad całością czuwa także profesjonalny zespół redaktorów, fotografów oraz specjalistów. Wszyscy oni są nie tylko odpowiednio wykształceni, posiadają odpowiedni warsztat, ale także interesują się motoryzacją i są fanami samochodów.

Jakie informacje znajdziemy w magazynie?

Prenumerata Auto Świat podzielona jest na kilka działów, dzięki czemu nawigacja w treści staje się dużo łatwiejsza.

  • Wiadomości: czyli najważniejszy dział dla tych, którzy chcą trzymać rękę na pulsie. Dział dzieli się na mniejsze sekcje, takie jak: aktualności, archiwum, multimedia, premiery, targi samochodowe oraz turystyka. Każdy fan znajdzie tu ważne informacje. Szczególną gratką może być sekcja o targach samochodowych. Wydarzenia branżowe zawsze przyciągają najważniejszych liderów, stanowiąc dla nich doskonałą okazję do pochwalenia się nowymi technologiami oraz odkryciami. Śledząc ten dział dowiemy się, jakie nowinki niedługo wejdą na rynek, jakie rozwiązania szykują dla nas naukowcy i jak prezentuje się przyszłość motoryzacji. Jeśli zapragniemy dowiedzieć się czegoś ciekawego o Polsce i świecie, możemy poczytać sekcję “turystyka”, w której zamieszczane są ciekawe artykuły bazujące na tematyce podróżniczą. Ale wciąż – z motoryzacją w tle.
  • Używane: sekcja dla każdego z nas. Chociaż jesteśmy fanami najszybszych samochodów, mało kogo stać na zakupienie Bugatti La Voiture Noire. Na szczęście redaktorzy zdają sobie z tego sprawę i radzą tym z nas, którzy muszą postawić na używane samochody. Przecież “używany” nie oznacza “zły”. A dzięki odpowiednim radom, jesteśmy w stanie dokonać naprawdę dobrego zakupu. Dowiemy się zatem, co warto kupić, jaki jest ranking aut używanych oraz poczytamy o testach długodystansowych.
  • Porady: bardzo przydatna sekcja. Uzyskamy porady dotyczące prawa, eksploatacji, zmian w prawie jazdy, kupnie i sprzedaży, LPG czy silnikach.
  • Testy: czyli porównywarka samochodów oraz dział dotyczący testów nowych samochodów.
  • Klasyki: czyli coś dla fanów starszych modeli.

Dodatkowo na stronie znajdziemy kanał telewizyjny oraz dział “polecamy”. Jednym słowem, każdy miłośnik motoryzacji odnajdzie dzięki prenumerata Auto Świat wszystko to, czego potrzebuje. Zachęcamy do odwiedzenia strony prenumerata.ruch.com.pl i zamówienia prenumeraty. Szybko i sprawnie uzyskamy dostęp do świata motoryzacji.  

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here