Profesjonalny doradca kredytowy

Kim jest doradca kredytowy

Już z samej nazwy możemy wywnioskować, że ma on doradzać w kwestii kredytów.

Jest to bardzo popularna droga postępowania w wielu krajach, gdzie osoby zainteresowane kredytem, swoje pierwsze kroki kierują, nie do banku, a do pośrednika. Korzyści wynikające z takiego postępowania są bowiem znaczące.

Doradca kredytowy reprezentuje interesy swojego klienta, gdyż nie jest związany umową z żadnym bankiem. Zatem jedyny interes jaki ma na względzie, to Twój interes. W przeciwieństwie do nas jednak, zna się ona na produktach finansowych, praktykach poszczególnych banków, aktualnych ofertach i promocjach. Wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem, znacznie zwiększy Twoje szanse na kredyt, a także pozwoli obniżyć koszty jego udzielenia.

W czym pomoże nam pośrednik kredytowy

Profesjonalny doradca kredytowy https://habzafinanse.com.pl przeprowadzi nas przez cały proces. Przeanalizuje Twoją sytuację finansową oraz historię kredytową. Sprawdzi i podpowie jak możesz poprawić swoją zdolność kredytową, tak aby już na wstępie zwiększyć szanse na kredyt bankowy. W oparciu o te informacje poszuka placówek, w których masz szansę na otrzymanie takiego kredytu, o jaki wnioskujesz. Pomoże skompletować potrzebne dokumenty i wypełnić wniosek kredytowy.

To co najważniejsze, to fakt, że doradca może prowadzić negocjacje z osobą decyzyjną w banku. To kolejny element, który odróżnia jego pośrednictwo od Twojej samodzielnej wizyty w banku. Po pierwsze, zwiększa to szanse na pozytywną decyzję. Po drugie, możemy negocjować warunki kredytowania. Przedstawiona nam w ten sposób oferta, może być znacznie korzystniejsza niż ogólnodostępne produkty, jakie zaproponuje nam „Pani w okienku” w placówce. Po podpisaniu umowy, doradca kredytowy nie znika. Jest dla nas dostępny, aż do dnia spłaty ostatniej raty. Oznacza to, że możemy zwrócić się do niego o pomoc w każdym momencie.

Moja specjalność – trudne kredyty

O ile skorzystanie z usług profesjonalnego doradcy kredytowego, jeśli naszym celem jest tylko zaoszczędzić na kredycie, jest dobrowolne, o tyle w przypadku problemów ze zdolnością kredytową jest wręcz koniecznością. Warto wiedzieć, że każde kolejne zapytanie kredytowe i odmowa banku wpływa negatywnie. Już trzy decyzje odmowne mogą przesądzić o tym, że nie otrzymamy kredytu w żadnym banku, przez długi czas. Każdy wniosek powinien być więc przemyślany. Jeśli pozyskanie kredytu jest trudne, albo wręcz niemożliwe (kredyt konsolidacyjny, kredyt dla zadłużonych czy bez zdolności kredytowej) pomoc pośrednika jest niezbędna. Tylko profesjonalny doradca kredytowy https://habzafinanse.com.pl ma możliwość prowadzenia negocjacji z osobą decyzyjną w banku, a tym samym, niezależnie od naszej sytuacji, może prowadzić rozmowy z bankiem, zanim jeszcze złożony zostanie wniosek o kredyt. Dodatkowo jego doświadczenie oraz ugruntowana pozycja na rynku sprawia, że bank spojrzy i na nas przychylniej.

Jeśli więc borykamy się z trudnościami finansowymi, nadmiernym zadłużeniem lub z innych przyczyn nasza zdolność kredytowa jest na niskim poziomie, swoje pierwsze kroki powinniśmy skierować do profesjonalnego doradcy kredytowego.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here