Spektakularne efekty

Medycyna estetyczna daje spektakularne efekty, co też potwierdzone jest przez setki osób, które z zabiegów korzystają regularnie. Widoczne i szybkie efekty są z kolei najlepszą reklamą dla zabiegów medycyny estetycznej przez co też są one tak popularne i chętnie wybierane.

Medycyna estetyczna a powiększanie ust kwasem hialuronowym

Zabieg powiększania ust za pomocą kwasu hialuronowego to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów medycyny estetycznej. Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w organizmie, zaś jego najważniejszą cechą jest to, że potrafi wiązać cząsteczki wody. Z tego też względu to właśnie ten kwas odpowiada za gładkość i jędrność skóry, dzięki czemu z powodzeniem wykorzystuje się go w zabiegach powiększania ust. Kwas hialuronowy wprowadzany jest za pomocą mikro iniekcji, a po tym zabiegu wargi zwiększają swoją objętość, stają się pełniejsze i bardziej zmysłowe, a co za tym idzie bardziej gładkie. Efekty tego zabiegu utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Koszt oscyluje w granicach 1300 zł.

Panie kochają pełne usta

Efekt pełnych, jędrnych, lekko odstających ust jest tak popularny, że zabiegi powiększania ust za pomocą kwasu hialuronowego już od długiego czasu plasują się wśród tych najpopularniejszych w gabinetach medycyny estetycznej. Duża dostępność tego typu metod, a przy tym też stosunkowo niskie ceny pozwalają na szybkie upiększenie, a efekt widoczny jest zaraz po zabiegu. Stąd też panie kochają tego typu zabiegi, ponieważ nie muszą długo czekać na efekty.

Lasery w medycynie estetycznej

Wiele osób mogłaby powiedzieć, że medycyna estetyczna nie mogłaby istnieć bez laseroterapii. Coś w tym jest, ponieważ to właśnie lasery były jedną z pierwszych metod, które zostały wprowadzone w zabiegach medycyny estetycznej. Współczesna medycyna estetyczna korzysta z laserów w praktycznie każdej metodzie. Wszystko dlatego, że zabiegi laserowe oprócz na przykład pozbywania się zbędnego owłosienia, mają też doskonałe działanie na różnego typu problemy skórne. Wśród zabiegów laserowych najczęściej wymienia się te, które wykorzystywane są do odmładzania skóry, likwidowania niedoskonałości skóry (takich jak przebarwienia, blizny, zmarszczki czy też włókniaki i brodawki). Co więcej lasery stosowane są też do zamykania naczynek krwionośnych, a nawet do usuwania tatuaży.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Dermokliniki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here