ems

Entuzjaści zdrowego stylu życia niemal każdego dnia trenują, aby spalać kalorie, budować masę mięśniową lub po prostu zyskać świetne samopoczucie. Jednak typowy trening na siłowni niesie za sobą ryzyko kontuzji. Doskonałą alternatywę stanowić może elektrostymulacja. Podpowiadamy, z czym związana jest ta rewolucyjna metoda i czy każdy może zostać uczestnikiem ćwiczeń.

Czym jest trening EMS?

Osoby, które ze sportem mają do czynienia na co dzień, coraz częściej słyszą o treningach EMS. Jednak dla wielu osób nadal pojęcie to budzi niemałą ciekawość. Otóż EMS oznacza elektrostymulację mięśni. Jest to rewolucyjna metoda ćwiczeń, które łączą aktywność fizyczną z działaniem prądu o bezpiecznej intensywności. Atuty takiego rozwiązania są wręcz nieocenione. Uczestnicy treningów mogą liczyć na redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu, a także zdrowy wygląd skóry na co dzień. Warto podkreślić, że w ćwiczeniach mogą brać udział zarówno początkujący, jak i prawdziwi profesjonaliści. Doświadczeni trenerzy z firmy Meon EMS przygotowali rozwiązania dla każdego. 

Tajniki elektrostymulacji mięśni

Każdy z ćwiczących zgodnie podkreśla, że po pewnym czasie efekty ćwiczeń są bardzo widoczne. Duża w tym rola impulsów elektrycznych, które zwiększają włókna mięśniowe. Z kolei prąd wpływa na skurcz mięśni, dzięki czemu wykonują podobną pracę do ćwiczeń przy użyciu obciążeń. W przeciwieństwie do siłowni, ryzyko kontuzji jest jednak znacznie niższe. Ponadto elektrostymulacja mięśni nie wiąże się z bólami stawów czy innymi urazami, jakie często spotykają sportowców. Wszystko to sprawia, że treningi EMS cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród młodych, jak i nieco starszych osób. 

Jak wyglądają ćwiczenia?

Treningi w Meon EMS szybko zyskały sympatię wielu osób, które stale poszukują rozwiązań na poprawę sylwetki. Miejscem ćwiczeń są profesjonalne i nowoczesne Studia Impulse Traning. Każdy z uczestników po założeniu lekkiego kombinezonu może przystąpić do 10-minutowej rozgrzewki. Potem następuje trening właściwy. Oczywiście każdy element ćwiczeń odbywa się pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora. Dzięki temu zawsze można liczyć na najwyższe bezpieczeństwo oraz wiele pomocnych rad, aby każdy trening będzie czystą przyjemnością. 

Wybierz sprawdzone rozwiązania

Trenerzy zgromadzeni w Meon EMS to prawdziwi eksperci, którzy wiedzę na temat technik ćwiczeń opanowali do perfekcji. Każdy z nich może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Ponadto ćwiczący mogą otrzymać wiele wskazówek ze strony dietetyka. Dzięki temu szybko pozbywają się dawnych nawyków żywieniowych, a efekty treningów będą widoczne gołym okiem. Nie ulega wątpliwości, że przy wyborze ćwiczeń zdecydowanie warto zaufać specjalistom. Ponadto treningi w Meon EMS cieszą się doskonałymi opiniami ze strony najbardziej wymagających klientów. Nie ma znaczenia, czy dopiero rozpoczynasz przygodę ze sportem, czy jesteś już zaawansowanym sportowcem – zawsze możesz liczyć na doskonałe wyniki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here