Co warto wiedzieć o depilacji laserowej

Każda kobieta marzy o pięknym, zadbanym ciele na co dzień. Niektóre decydują się w tym celu na codziennie golenie nóg i okolic bikini maszynkami jednorazowymi, nie jest to jednak najszczęśliwszy pomysł. Tego rodzaju maszynki nie tylko mogą z czasem uwrażliwić skórę, ale jednocześnie znacznie wzmocnią woski, które zaczną wyrastać gęściej i szybciej. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na depilację laserową. Zabieg ten powstał po to, aby pozbyć się owłosienia na zawsze.

Komu zalecana jest depilacja laserowa?

Kobiety zwykle decydują się na depilację nóg i okolic bikini. Nie jest to nic zaskakującego, szczególnie że nogi są symbolem kobiecości, a gładkie bikini sprawia, że panie są znacznie bardziej pewne siebie. Są właściwie dwa powody, dla których kobiety podejmują się zabiegowi depilacji laserowej:

• zbyt intensywne owłosienie,
• chęć posiadania gładkiego ciała na co dzień.

Powody decydowania się na depilację laserową wydają się proste i takie są – na depilację laserową warto zdecydować się zawsze wtedy, gdy męczymy się z regularnym goleniem i chcemy pozbyć się owłosienia trwale. Depilacja przy pomocy urządzeń laserowych taki właśnie efekt oferuje. A jak to przebiega?

Jak przebieg zabieg depilacji laserowej?

 
Na stronie https://jadoreinstytut.com/warszawa/depilacja-laserowa/warszawa można zapisać się na bezpieczny, bezbolesny zabieg depilacji laserowej, która stosunkowo szybko pozwoli cieszyć nam się zupełnie gładkimi partiami ciała. W tym celu, podczas zabiegu wykorzystuje się laser z szafirową, zimną końcówką, która nie tylko zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, ale również przyjemny chłód podczas wykonywania zabiegu. Końcówka lasera przesuwa się po skórze, wysyłając w jej stronę wiązki światła, które spalają cebulki w odpowiedniej fazie rozwoju – włosy rosną w różnym tempie, a dokładniej posiadają aż trzy fazy wzrostowe. Aby więc trafić na właściwą dla wszystkich włosków na danej partii, trzeba zabieg powtórzyć kilkukrotnie, zwykle od czterech do sześciu razy w dwutygodniowych odstępach.

W pierwszej kolejności należy umówić się na konsultację indywidualną, aby uzyskać od specjalisty wartościową poradę i ustalić, jaki dokładnie zabieg i w jakiej ilości będzie dla nas najkorzystniejszy. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here