Depilacja laserowa brzucha

Płaski i gładki brzuch ma ogromny wpływ na poczucie atrakcyjności każdej kobiety. Niestety niektóre panie obserwują na swoim brzuchu liczne, rzucające się w oczy cienkie włoski, które psują efekt widocznych mięśni, wypracowanych na zajęciach fitness. Jak uzyskać perfekcyjnie gładką skórę brzucha, bez szpecącego owłosienia, by móc z dumą eksponować ciało podczas pobytu na plaży lub na basenie?

W opinii ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki, nowoczesną i efektywną metodą eliminacji włosów, jest epilacja laserowa brzucha urządzeniem Motus Deka – na czym opiera się ta innowacyjna technologia i dlaczego warto jej zaufać?

Unikalna technologia Motus – usuń każdy zbędny włos i ciesz gładką skórą

O ile owłosiony brzuch u mężczyzn nie budzi zdziwienia i jest społecznie akceptowany, o tyle u kobiet włosy na tej partii ciała są niepożądane. W przypadku pań, owłosienie brzucha zwykle obejmuje środkową oś prowadzącą od szczytu wzgórka łonowego, aż do pępka. Kobiety, które zmagają się z tym problemem kosmetycznym, eliminują włosy plastrami z woskiem, pęsetą lub maszynką do golenia – jednak każda z tych metod ma swoje wady (podrażnienia, zapalenie mieszków włosowych, czy wrastanie włosków to tylko kilka z nich), pochłania czas i nie jest komfortowa. Zdecydowanie lepszym wyjściem, jest trwała redukcja owłosienia, jaką umożliwia laserowa depilacja katowice.

Jak działa laser Motus Deka? Jest to nowoczesny, bardzo szybki i skuteczny laser aleksandrytowy o długości fali 755 nm, który w bezbolesny i bezpieczny sposób eliminuje nawet cienkie i jasne włosy, czego nie oferuje wiele innych urządzeń podobnej klasy (jest znacznie lepszy od popularnego lasera diodowego Vectus, gdyż wychwytuje melaninę w skórze nawet o 1/4 szybciej). Urządzenie to powoduje termiczną destrukcję cebulek włosów, zapobiegając ich ponownemu odrastaniu w tym samym miejscu.

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej brzucha w technologii Motus Deka?

Przed epilacją laserową specjalista przeprowadza z pacjentką szczegółowy wywiad, podczas którego ocenia jej owłosienie i typ skóry oraz informuje o przeciwwskazaniach do zabiegu. Na tej podstawie doświadczony i wykwalifikowany kosmetolog, dobiera optymalne parametry urządzenia, dzięki którym procedura będzie skuteczna i bezpieczna. Głowica laserowa jest w płynny sposób przesuwana po owłosionym brzuchu przez kilka, kilkanaście minut (wcześniej skóra zostaje pokryta olejkiem lub żelem do USG). Szafirowa płytka, w jaką jest wyposażona, nieustannie chłodzi obszar zabiegowy do 15 stopni Celsjusza, dzięki czemu pacjentka nie odczuwa żadnych dolegliwości bólowych podczas pracy urządzenia Motus.

Dla pożądanego rezultatu w postaci idealnie gładkiego i miłego w dotyku brzucha bez niechcianych włosów, potrzebna serii zabiegów depilacji laserowej brzucha, gdyż wiązki lasera Motus działają jedynie na włosy będące w fazie wzrostu (tzw. anagenu). Ich częstotliwość oraz konkretna ilość jest dobierana indywidualnie do każdej pacjentki. Zwykle jest to co najmniej 4, ale nie więcej, niż 8 zabiegów laseroterapii. Warto wspomnieć, że wybierając tą metodę, nie trzeba obawiać się reakcji alergicznej, powstania blizn, czy poparzeń. Przed, w trakcie i po terapii nie należy opalać brzucha, stosować samoopalaczy, balsamów brązujących ani przyjmować leków światłouczulających (przez około 4 tygodnie).

Masz dość owłosionego brzucha i chcesz pozbyć się tego kompleksu, poprawić swój wygląd korzystając z epilacji laserowej Motus? Wystarczy już kilka sesji laseroterapii, by osiągnąć efekt perfekcyjnie gładkiej skóry! Więcej ważnych informacji na temat zabiegu, przeciwwskazań oraz zaleceń pozabiegowych znajdziesz na stronie internetowej: https://klinikamiracki.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here