Zabieg liposukcji

Zabieg liposukcji polega na odessaniu tłuszczu z wybranego miejsca w celu znacznego zmniejszenia jego objętości w ciele w stosunkowo krótki czasie. Zabiegowi poddają się zwykle klienci zdeterminowani, którzy dotąd nie odnotowali efektów diet i ćwiczeń, a chcą wyglądać atrakcyjnie i zdrowo.

Liposukcja Katowice – wskazania i przeciwwskazania

Wskazaniem do wykonania zabiegu jest inicjatywa i ewidentna otyłość lub nadwaga w miejscach wyjątkowo niekomfortowo usytuowanych w ciele, które ewidentnie przeszkadzają w życiu codziennym. Liposukcja katowice, czy też którekolwiek inne miasto w Polsce – warto, żeby była przeprowadzona przez wykwalifikowane osoby z doświadczeniem i w miejscu, w którym taki zabieg jest na porządku dziennym.

Przeciwwskazaniem do wykonania liposukcji jest przede wszystkim choroba: cukrzyca, choroby serca lub układu krążenia, zaburzenia w krzepnięciu krwi,skazami naczyniowymi, czy też stanami zapalnymi skóry. Oprócz tego ważne jest, żeby pacjent nie był w podeszłym wieku, ani nie był zbyt młody. Każdy zabieg operacyjny wiąże się z pewnym ryzykiem, które trzeba sobie uświadomić przed zgłoszeniem się na zabieg. Liposukcja opinie ma raczej pozytywne, ale warto jest znać również jej wady. Liposukcja opinie w internecie może mieć różne, ale należy się zapoznać z ich jak największą ilością.

Liposukcja laserowa Katowice

Liposukcja jest zwykle zabiegiem mocno inwazyjnym i, aby podjąć się go pacjent musi mieć na świeżo przeprowadzone następujące badania:

– morfologia,
– grupa oraz wskaźniki krzepnięcia krwi (APTT, INR),
– OB,
– kreatynina,
– glukoza,
– mocz,
– elektrolity (Na, K).

Ponadto pacjent musi poddać się szczepieniu na WZW B

Po odpowiednim przygotowaniu do zabiegu pacjent poddawany jest narkozie – miejscowej, kiedy zabieg ma dotyczyć niewielkiego obszaru ciała lub ogólnej, kiedy zabieg ma być bardziej rozległy. Przede wszystkim liczy się bezpieczeństwo pacjenta.

Pacjent przed zabiegiem jest zwykle pełny nadziei i radosnego oczekiwania, żeby zaraz po nim z przyjemnością zabrać się do oglądania zmienionego ciała. Niestety efekty po liposukcji są widoczne dopiero po około miesiącu, a w tym czasie warto nosić bieliznę uciskową, która zdecydowanie usprawnia proces rekonwalescencji pooperacyjnej.

Jeżeli pacjent ma obawy co do zabiegu inwazyjnego może zdecydować się na zabieg bez skalpela. Liposukcja Laserowa Katowice umożliwia pozbycie się tłuszczu, używając promieniowania rozbijającego ściany komórkowe w złogach tłuszczu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here