Etui drewniane – poznaj hit wśród pokrowców na telefon!

0
2175

Etui drewniane – mówi się o nich coraz więcej i coraz więcej osób decyduje się na to, by chronić swój telefon właśnie w ten sposób. Może być również świetnym prezentem, który może przynieść niesamowite korzyści dla użytkownika. Jeśli nigdy wcześniej nie słyszałeś o etui drewnianym – czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat i zapamiętać niektóre z najważniejszych zalet tego rozwiązania, które przekonają Cię, iż naprawdę warto uzyskać drewniany futerał na telefon.

Dlaczego etui drewniane są tak popularne?

Przede wszystkim jest to case niezwykle wyjątkowy, a zaraz po tym naprawdę trwały. Etui drewniane na telefony są często znacznie lepsze pod względem trwałości w porównaniu z plastikiem lub silikonem. Mogą nie tylko mogą wytrzymać wilgoć i uderzenia, ale nie mają takiej samej tendencji do zadrapań i zarysowań, jak to wykazują inne rodzaje materiałów, jak na przykład twarde tworzywa sztuczne. Oznacza to, że nie musiałbyś zastępować obudowy telefonu tak często, jak do tej pory – jeśli choć raz zaufasz właściwościom, jakie zapewniają takie etui drewniane.

Boisz się, że drewniane etui jest za ciężkie? Nic bardziej mylnego! Jednak Twoje obawy są zrozumiałe, bowiem tak naprawdę nie ma nic gorszego niż ciężki futerał, który ciąży Ci przez cały dzień. Drewno wbrew pozorom jest niezwykle lekkim materiałem. Wystarczy wspomnieć, że jest przecież powszechnie stosowany w konstrukcji gitar i do wytwórstwa innych przedmiotów z powodu właśnie swojej lekkości i trwałości zarazem, więc przy etui drewnianym można się spodziewać dokładnie tego samego.

Dlaczego jeszcze warto postawić na etui drewniane?

Nieograniczone możliwości! Kolejny wspaniały powód tego, dlaczego warto posiadać drewnianą obudowę do telefonu, pojawia się ze względu na wiele różnych opcji drewna , jakie mamy dzisiaj do wyboru. Jeśli wolisz etui z ciemnego drewna na iPhone’a, możesz wybrać orzech lub drzewo różane, a jeśli bardziej podobają Ci się jaśniejsze etui, proponujemy bambus. Tak jak wyżej – możliwości są niemalże nieograniczone!

Poza tym, dzięki takiemu etui drewnianemu będziesz mógł się zwyczajnie wyróżnić. Obudowa Twojego smartfona powinna reprezentować Twoją tożsamość, a naprawdę – decydując się na drewnianą wersję nie tylko zrobisz to w dobrym stylu, ale jeszcze będziesz mógł liczyć na miłe komplementy pod adresem wyglądu swojego telefonu, gdziekolwiek się z nim pojawisz w tej jakże inspirującej obudowie.

Teraz chyba nie masz już żadnych wątpliwości: w etui drewniane naprawdę warto zainwestować.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here